КОМБУХА ЕКСТРАКТ СО НОНИ

2.298,00 ден со ДДВ

100% Природно чистење на Црниот дроб, крвните садови и поддршка на срцето

Опис

Црн Дроб, Крв, Срце, Крвни Садови, Тироидна жлезда, Детоксикација, Имунитет, Антиинфламаторно дејство

Илајдници конзументи ги покажале и следниве добробити за здравјето:

1. Ја зајакнува циркулацијата

2. Регулира холестерол и триглицериди

3. Ја чисти секоја клетка од телото и ги исфрла токсините, гасовите и вишокот вода

4. Ја подорбува Крвната слика

5. Превенира срцев и мозочен удар

6. Го подобрува имунитеот

7. Помага при бактериски и вирусни воспаленија

8. Помага кај астма, отежнато дишење и алергии

9. Помага кај: артритис, дијабетес, депресија, опстипација, пореметување на сон, недостаток на енергија, дебелина, болест на непцата,

10. Делува како аналгетик и седатив

11. Регулирање на крвниот притисок

12. Регулирање на менструалниот циклус

13. Дава концентрација

14. Изградба на мускули

15. Го регенерира финото артериско мускулно ткиво и ја зголемува еластичноста

Употреба: Првите 3 дена, 3 пати по една кафена лажица пред оброк, пред доручек, пред ручек, пред вечера, а од Четвртиот ден 3 пати по една супена лажица пред оброк, пред доручек, пред ручек, пред вечера

Дополнителни информации

Weight 1.5 kg

Оценки

Сеуште нема коментари.

Само најавени корисници кои го имаат порачано овој производ можат да остават коментар.