КОМБУХА КИНГ ЧАЈ

108,00 ден со ДДВ

Богатство на витамини, минерали и пробиотици

Опис

Овој производ е 100% природен, без конзерванси, калиум сорбат, натриум бензоат, Е202, Е210, пестициди, подобрувачи на вкус, вештачки бои и адитиви. Производот не содржи ГМО, соја, глутен и лактоза

Дополнителни информации

Weight 1.15 kg

Оценки

Сеуште нема коментари.

Само најавени корисници кои го имаат порачано овој производ можат да остават коментар.